кадър и видео: Бойко Борисов, фейсбукДнес той и кметът на

...
кадър и видео: Бойко Борисов, фейсбукДнес той и кметът на
Коментари Харесай

Бойко Борисов: С това ще се запомни ГЕРБ - с направеното

кадър и видео: Бойко Борисов, фейсбук

Днес той и кметът на Бургас Димитър Николов преглеждат строителството на обходния път край града за Слънчев бряг.

 

Вмомента има единствено безпорядък, кавги, корупция. От това, което през вчерашния ден чух, не ми го побира мозъкът по какъв начин Бойко Рашков не се е самосезирал и не стартира да разпитва. Това разяснява водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.

Работят, само че не с това движение, с което щяха да работят другояче. Да се надяваме, че ще спазят периода до края на годината. Това ще бъде огромно благосъстояние за българите, които почиват по правата Слънчев бряг - Обзор - Поморие. Целият трафик от Автомагистрала Тракия ще мине от тук, разяснява Борисов.

Добре, че им осигурихме парите и не са им ги взели, тъй като и това щеше да остане като шубрак, безапелационен бе водачът на ГЕРБ, написа Dnes.bg. 

И селскостопанските производители са удовлетворени, има надлез, с цел да може да минават с техника и да не трошат асфалтовия път, акцентира пък Николов.

Нали имаше едни тук, дето идваха да го гледат. Много забавно. Преди все говореха за повдигането на цените на бензина и нафтата, за проверка на " Лукойл ", в този момент от няколко месеца нито ги желаят от финансовия министър, нито приказват за повдигане на цената, то с 30-40% се подвигна, само че е мълчанието на агнетата. До края на годината се надявам да не им вземат парите и да стане факт, сподели Борисов.

Залата подготвена ли е?, попита той Николов. Да, чакаме министерството да натисне, тъй като има дребни нарушавания, отвърна му кметът.

Колко блока санирахме?, продължи Борисов. 185, отвърна Николов.
Добре че им преведохме парите и беше в напреднала фаза пътя, другояче и това щяха да съсипят, добави Борисов.

Болницата е санирана. 10 млн. заделихме за нея. Изолация, всичко. Разказвайте ги на бургазлии тези неща. С това ще се запомни ГЕРБ - с направеното, безапелационен бе водачът на ГЕРБ.
 

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР