Жители на столичния район Възраждане са подали сигнал до районния

...
Жители на столичния район Възраждане са подали сигнал до районния
Коментари Харесай

Жители на столичния район Възраждане със сигнал до районния кмет: Засаждат фиданки в жегите, няма да оцелеят

Жители на столичния регион " Възраждане " са подали сигнал до районния кмет за засаждане на фиданки по ул. " Брегалница “, наоколо до 134 СУ " Димчо Дебелянов “. Това излиза наяве от обява на кмета на региона във Фейсбук.

разясни от какво са подбудени терзанията на хората:

" В последните дни към мен постъпиха сигнали от жители за засаждане на млади фиданки в региона на ул. " Брегалница “, наоколо до 134 СУ " Димчо Дебелянов “. Гражданите с съображение показват терзание, че сходни залесявания не се правят в подобаващия сезон и това заплашва живота на насажденията.

Направихме инспекция на място и мога изрично да заявя: няма да приемем бутафорно обезщетително залесяване с хилави фиданки, засадени в пика на летните горещини!

Ще упорствам изпълнителите да повторят дейностите си напролет или есента – в оптимални условия, когато фиданките имат късмет да се прихванат и развият.

Зелената система на регион " Възраждане “ не е за отметки в доклади – тя е за децата ни, за въздуха ни, за нашето бъдеще! Благодаря на всички будни жители, които подават сигнали – дружно можем повече! ", сподели районният кмет.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР