Жената, която беше ранена при стрелбата срещу Алексей Петров, вече

...
Жената, която беше ранена при стрелбата срещу Алексей Петров, вече
Коментари Харесай

Разпитаха жената, ранена при покушението срещу Петров

Жената, която беше ранена при стрелбата против Алексей Петров, към този момент е разпитана. Това заяви шефът на Столична дирекция на вътрешните работи старши комисар Любомир Николов след срещата сред властта и службите, извършена в Министерския съвет в петък.

 Николов съобщи, че не може да разкрие самоличността на въпросната жена, която все още се лекува в " Пирогов ". Остава следствена загадка и това какви са били връзките сред ранената и убития предприемач.

Името на дамата обаче, бе разкрито в серия от медийни изявления. Това е 48-годишната Мирослава Михайлова.

Тя работи в държавна болница и има дребен наследник. Тежко ранената е физиотерапевт, планински лидер и треньор по тенис. Жената е полагала грижи за Петров, след пострадване на крайници му. Тя се е движела с Алексей Петров по този маршрут всяка сряда.

Мирослава е била контактна, преди да бъде сложена в медикаментозна кома, като е споделила, че е видяла мъж с маска, облечен в камуфлажни облекла, висок към 1,80 м.

След случая на Мирослава са били осъществени две интервенции, а нощта е минала умерено. В момента е интубирана и е в схващане, само че не може да приказва. Директорът на болница „ Пирогов ” съобщи, че при дамата има защита и по думите му към този момент няма заплаха за живота й.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР