Жена от Манипур, нападната от група мъже в Сакет в Делхи, седмици след друг расистки инцидент
Жена от Манипур е била нападната покрай окръжния съд в Сакет в неделя, тъй като се е противопоставила на тормоз от група мъже.
Според отчет на осведомителна организация PTI, случаят е станал в парк покрай окръжния съд в Сакет в неделя вечерта, когато дамата и нейният другар са вземали разходка.
Какво знаем за случая
Докато дуото се разхождаше, към тях се приближи група мъже, за които се твърди, че направиха неуместни забележки.
Когато една от двете дами се възпротиви на мненията, обстановката ескалира и тя беше нападната от групата.
Жената получи леки пострадвания при нападението и бързо беше отведена в болница Safdarjung за медицински прегледи и лекуване.
Прочетете също | Делхи HC отсрочва правосъдните забележки против CBI по делото за акцизната политика „ Полицейски екип дойде на място скоро откакто получи информация за случая и се свърза с жертвата. Екипите са в непрекъсната връзка с нея и ще бъдат подхванати по-нататъшни...
Прочетете целия текст »




