Жена на 58 години е загинала при тежък пътен инцидент,

...
Жена на 58 години е загинала при тежък пътен инцидент,
Коментари Харесай

58-годишна загина в тежка катастрофа, шофьорката и 3-годишно дете са в болница

Жена на 58 години е починала при тежък пътен случай, станал към 17:30 часа в региона на Дулово, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Силистра.

 Приятелката на починалия в злополука на Хаинбоаз млад мъж: Шофьорът на тира лъже Виж още Приятелката на починалия в злополука на Хаинбоаз млад мъж: Шофьорът на тира лъже

Тя е пътувала в автомобил, ръководен от по-млада жена, която е изгубила надзор над транспортното средство. В колата е имало и тригодишно дете.

Водачката на автомобила и детето са настанени в болница. Все още не е известно какво е положението им.

Статистиката на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи демонстрира, че през април на територията на Силистренска област са станали 26 пътнотранспортни пътешествия, шест от които - тежки, оповестява Българска телеграфна агенция. При случаите няма починали, ранени са шест души.

През миналото денонощие на територията на страната са станали 17 тежки произшествия. Един човек е умрял, други 23-ма са ранени, оповестиха на уеб страницата си от Министерство на вътрешните работи.

В София са регистрирани 19 леки случая. Няма потърпевши и починали.

 

Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР