Инструкторът на Norquest застреля в SUV на Jasper Avenue, обвинение за убийство от 1-ва степен, поставено
жена, която преподава в лицей в Едмънтън, е разпозната като жертва на пукотевица в центъра на града през миналия уикенд, а в този момент мъж е упрекнат в обмисляне и осъществяване на гибелта си.
Priscilla McGreer, 39, was killed early Saturday morning on the west end of Jasper Авеню, полицейската работа в Едмънтън съобщи във вторник.
Полицията реагира малко преди 16:30 ч. На 30 август на известия за пушки на авеню Джаспър покрай улица 119.
Полицаите дойдоха, с цел да намерят Макгрер мъртъв вътре в SUV. Бял Ford SUV беше записан през по-голямата част от деня, когато проверяващите среснаха сцената.
Аутопсия беше направена в понеделник, по време на която медицинският обзор откри, че Макгрер е умрял от огнестрелни рани, а методът на гибелта й е ликвидиране.
Макгрейър е би...
Прочетете целия текст »




