Жена е загубила живота си, след като е паднала от

...
Жена е загубила живота си, след като е паднала от
Коментари Харесай

Жена загина при падане от жилищен блок в Пловдив

Жена е изгубила живота си, откакто е паднала от висок етаж на блок 151 в жилищен регион „ Тракия “ в Пловдив. Инцидентът е станал нощес и е провокирал съществено напрежение измежду живеещите в региона.

По информация на съседи, на място неотложно са пристигнали екипи на пожарната, незабавна помощ и полиция. Медиците обаче само са установили гибелта на дамата.

Към момента не са ясни аргументите, довели до съдбовния случай.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР