Жена е загинала при тежка катастрофа на пътя между Симитли

...
Жена е загинала при тежка катастрофа на пътя между Симитли
Коментари Харесай

От последния час! Жена загина при тежка катастрофа между Симитли и Благоевград

Жена е починала при тежка злополука на пътя сред Симитли и Благоевград , потвърдиха от за „ Българска национална телевизия “.

По първични данни дамата е умряла на място в резултат на случая.

На място са изпратени избавителни екипи

След подадения сигнал към мястото на злополуката са ориентирани екипи на пожарната и незабавна помощ .

Към момента не се оповестяват повече детайлности за събитията към произшествието, както и за аргументите, довели до тежкия случай.

Очаква се способените органи да изяснят всички обстоятелства и условия по случая.

Присъединете се към нашия 

Полицаите имат право на обяд, само че за какво паркират под знак „ Забранено прекъсване “?

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР