От последния час! Жена загина при тежка катастрофа между Симитли и Благоевград
Жена е починала при тежка злополука на пътя сред Симитли и Благоевград , потвърдиха от за „ Българска национална телевизия “.
По първични данни дамата е умряла на място в резултат на случая.
На място са изпратени избавителни екипи
След подадения сигнал към мястото на злополуката са ориентирани екипи на пожарната и незабавна помощ .
Към момента не се оповестяват повече детайлности за събитията към произшествието, както и за аргументите, довели до тежкия случай.
Очаква се способените органи да изяснят всички обстоятелства и условия по случая.
Присъединете се към нашия
Полицаите имат право на обяд, само че за какво паркират под знак „ Забранено прекъсване “?
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




