Куриозен инцидент! Жена на колело се блъсна в кола във Видин, в болница е
Жена е в болница, откакто се блъснала с колелото си в кола във Видин, оповестяват от регионалната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Куриозният случай е станал през вчерашния ден, малко след 13 часа. 37-годшен лидер на лек автомобил „ Ауди “ с врачанска регистрация се е движел по ул. “Райна Княгиня “ в посока от ул. “Цар Симеон Велики “ към ул. “Княз Борис I “.
На към 30 метра преди кръстовището с ул. “Бдин “ в предна дясна врата на автомобила се е блъснал велосипед. Той бил ръководен от 55-годишна видинчанка.
Жената е потърпевша при удара. Тя е настанена в МБАЛ „ Св.Петка “ със подозрение за комоцио.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна.
Куриозният случай е станал през вчерашния ден, малко след 13 часа. 37-годшен лидер на лек автомобил „ Ауди “ с врачанска регистрация се е движел по ул. “Райна Княгиня “ в посока от ул. “Цар Симеон Велики “ към ул. “Княз Борис I “.
На към 30 метра преди кръстовището с ул. “Бдин “ в предна дясна врата на автомобила се е блъснал велосипед. Той бил ръководен от 55-годишна видинчанка.
Жената е потърпевша при удара. Тя е настанена в МБАЛ „ Св.Петка “ със подозрение за комоцио.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




