Жена е починала тази нощ, след като колата й е

...
Жена е починала тази нощ, след като колата й е
Коментари Харесай

Жена изгоря в кола в Бургаско

Жена е умряла тази нощ, откакто колата й е пламнала до къмпинг " Европа " край Поморие.

Снощи към 03:00 пожарът бързо е обхванал купето и тялото на дамата вътре е изгоряло до неразбираемост. Все още не са ясни аргументите за възпламеняването, написа " Флагман ".

Тялото е откарано за аутопсия в Отделението по правосъдна медицина, с цел да се открият спомагателни детайлности. Огледът на местопроизшествието продължава. Работи се по всички вероятни версии. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР