Jarmanpreet Singh, беше само на втората си смяна за кабините

...
Jarmanpreet Singh, беше само на втората си смяна за кабините
Коментари Харесай

„Мислех, че ще умра“: Китката на шофьора на кабината на Келоунна, нарязана при насилствена атака в центъра на града

Jarmanpreet Singh, беше единствено на втората си промяна за кабините на Kelowna, когато той беше съществено ранен при насилствена офанзива в центъра на града при започване на вторник сутринта.

" rap- " бях доста уплашен, " Сингх, разказана световно. „ Мислех, че ще умра там, откакто видях ножа. “

25-годишният мъж устоя на наклонени рани и дълбоки разфасовки както на ръцете, по този начин и на крайници, откакто обвинен го атакува с нож, който Сингх разказва като „ с размер на ръцете “.

Дашката на таксито е уловила част от нападението, като се появи на китката на Сингх, като се е разделил. PUB, с присъединяване на млада жена и мъж, разказана от Сингх като младежи.

Мъж с незнайна връзка с двойката, платена за возенето, давайки на Сингх сметка от 100 $.

Въпреки това, къси...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР