Извини се, лекенце, или ще ми целуваш краката!“Това гласи един

...
Извини се, лекенце, или ще ми целуваш краката!“Това гласи един
Коментари Харесай

Гаджето на партньорката на Емрах от Dancing Stars го заплаши с SMS заради целувката

" Извини се, лекенце, или ще ми целуваш краката! “

Това гласи един от заплашителните SMS-и, които получил Емрах Стораро от гаджето на партньорката си в " Денсинг старс “ Веселина Данова. Близки до Веси настояват, че приятелят й, с който са дружно от няколко години бил гневен на Емрах и упорствал обществено да й се извини за наглото отношение, пише Intrigi.bg.

Поводът е целувката, която синът на Тони Стораро си разреши по време на танца им предходната седмица, без нейно единодушие.

Това изяснява и общественото отношение, което Емрах се наложи да изтърпи по време на снощния лайф от страна на Веси.

На запис бе излъчено по какъв начин танцьорката очи в очи му споделя, че не го харесва по подобен метод и не желае повече да навлиза в персоналното й пространство. " Отношенията ни би трябвало да си останат напълно професионални “, непосредствено го скастри Веси.

Тя била притисната от гаджето си да сложи на място Емрах и обществено да отхвърли за интимна връзка сред двамата.

За да не ескалира още напрежението, Веси предиздвикала Емрах да обещае пред камерите, че повече няма да навлиза в персоналното й пространство. В противоположен случай ще бъде принудена да напусне предаването.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР