Изтребител F-15 от ВВС на САЩ е паднал в морето

...
Изтребител F-15 от ВВС на САЩ е паднал в морето
Коментари Харесай

US изтребител се разби в Япония. Пилотът е

Изтребител F-15 от Военновъздушни сили на Съединени американски щати е паднал в морето в региона на японския остров Окинава, оповестява NHK.

Според данните на телевизионния канал, водачът е катапултирал, само че към този момент няма информация за положението му.

Превод и редакция: Блиц
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР