Източник и снимка: chernomorepfc.bgЮношите на Черно море победиха Локомотив Пловдив

...

15-годишните “моряци” победиха Локо в Пловдив

Източник и фотография: chernomorepfc.bg

Юношите на Черно море победиха Локомотив Пловдив като посетители с 3:1 в мач от 7-ия кръг от Елитната група до 15 години.

“Моряците ”, водени от Тодор Каменов изиграха една добра среща и справедливо завоюваха трите точки. Хеттрик за варненци осъществя Кристиян Евдокиев.

Той откри резултата в 21-вата минута. Димитър Павлу центрира по земя към дъгата на наказателното поле, Евдокиев доста добре пое топката към вратата и с левия крайник я насочи в далечния ъгъл за 1:0. До края на полувремето Черно море можеше да вкара втори гол, само че пропуски след контраатаки оставиха резултата неизменен.

Все отново разумното се случи в 50-ата минута. След добра контраофанзива, Александър Киров изведе Кристиян Евдокиев самичък против вратаря с акуратен пас и младият гений на “зелено-белите ” не сгреши – 2:0. Домакините върнаха един гол в 65-ата минута след доста мощен отдалечен удар, който мъчно можеше да бъде избавен от стража Валентин Димитров. Само три минути по-късно обаче “моряците ” още веднъж вкараха. Борис Стойков центрира от фаул, а Евдокиев с глава оформи своя хеттрик в срещата. Освен това Петър Маринов и Александър Киров можеха да създадат триумфа на Черно море още по-категоричен, само че не съумяха да се възползват по най-хубавия метод от основаните положения пред вратата на Локомотив.

В идващия кръг Черно море гостува на другия пловдивски клуб – Ботев. Срещата е на 19 септември (събота) от 9,30 часа

Съставът на Черно море: Валентин Димитров, Димитър Павлу, Пламен Аршев, Георги Венциславов, Борис Стойков, Дениз Хаджиев, Георги Пасков (55-Даниел Райчев), Даниел Георгиев (10-Борис Колчев), Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.