Изправиха се Министерски съвет срещу ЦИК, МВР срещу ДАНС, ОИК

...
Изправиха се Министерски съвет срещу ЦИК, МВР срещу ДАНС, ОИК
Коментари Харесай

Нинова призовава Радев спешно днес да свика КСНС

" Изправиха се Министерски съвет против ЦИК, Министерство на вътрешните работи против ДАНС, ОИК против ЦИК, партия против партия от ръководещото болшинство ", добави тя.  

" Резултатът е цялостен срив и в без това нежното доверие в институциите. Каквото и да се случи оттук насетне, всеки ще търси съображение за анулиране на изборите. Тази мъка ще продължи месеци, на прага на тежка зима, неустойчивост и неустановеност с оглед геополитическите проблеми и две войни ", написа още Нинова.

 

" Призоваваме президентът Румен Радев спешно през днешния ден да свика КСНС. Не го направи в други основни за страната събития. Ако му е останала и грам отговорност към страната и народа, в случай че има почитание към Конституцията и законите на страната, то до края на деня да ги прояви и да организира КСНС за намиране на решение на рецесията ", с тези думи приключи поста си Нинова.

Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР