Изпълнителят на прочутия хит за Васко Жабата Ангел Павлов, се

...
Изпълнителят на прочутия хит за Васко Жабата Ангел Павлов, се
Коментари Харесай

Васко Жабата разболя изпълнителя си, славата го съсипа

Изпълнителят на фамозния шлагер за Васко Жабата Ангел Павлов, се срами от предишното си на чалга артист, слязъл е от сцената и желае да бъде пропуснат. Огромният звук към парчето му „ Комбайна вършачка ” ужасно го е смутил и даже е вдигнал кръвно. „ Не искам да бъда звезда! Не желая да приказвам с публицисти! Оставете ме на мира! ”, отсече Ангел Павлов, представен от най-тиражния столичен седмичник " Уикенд ".

Певецът изрично отхвърля да дава изявленията. Споделя единствено, че песента му е докарала неприятности.

„ Това е отминал интервал за мен. Пял съм го преди 20 и повече години. Днес съм човек на години, работя в учебно заведение и тази известност ми вреди. Парадоксът е, че не съм получил и стотинка от тази ария за Васко Жабата. Пях я на подбив, а какво стана... ", изяснява Ангел.

Ръководителят на оркестър „ Камчия " Борис Иванов признава, че и той не може да повлияе на сътрудника си да се върне на сцената. Певецът и музикантите са имали последно взаимно присъединяване на женитба във Варна на 20 август, когато той ги е уведомил за решението си.

Ангел към този момент е на 52 години и желае повече да си почива, по тази причина се отдръпна от оркестъра. Това беше след последното изявление, което даде. Човекът се смущава. Така е решил ние нищо не можем да на вършим. Той си работи като корепетитор на танцовия състав в едно учебно заведение във Варна и ще продължи да се занимава единствено с това ", съобщи Борис Иванов, който е огромният наследник на създателите на оркестър „ Камчия " - Мария и Иван Иванови.

„ Звънях му неотдавна, че го търсят от сръбската телевизия за изявление, само че ми отхвърли не желае - да поддържа връзка с публицисти “, споделя и издателят на най настоящия шлагер „ Комбайна вършачка " Марин Маринов. Той също показа, че в един от последните им диалози Ангел Павлов му е декларирал, че желае да слезе от сцената.

„ Каза, че доста се тормози от тази неочаквана супер известност, която го връхлетя. Не желае към този момент и по сватби да върви да пее. Сподели ми също по този начин, че желае да да се пенсионира в учебното заведение, където работи, и да си живее умерено. Затова и отхвърли посещение в най-гледания музикален канал -„ Пинк тв ", описа още Маринов.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР