излезе на върха в класирането на полското първенство. В мач

...

Новият лидер в Полша удари Чорбаджийски и компания в последната минута

излезе на върха в класирането на полското състезание. В мач от 22-ия кръг отборът на Коста Руняич завоюва с 1:0 гостуването си на Стал (Миелец). Единственото попаденив вкара Ваган Бичахчян в третата минута на добавеното време. За домакините титуляр беше българският бранител Божидар Чорбаджийски.

сътвори повече положения и още до почивката можеше да води, само че на два пъти топката беше чистена пред голлинията на домакините. Те също имаха късмет да излязат напред, само че някогашният пазач на - София Данте Стипица сподели отличен инстикт. Натискът на гостите се усилваше с всяка минала минута. Чак в последните секунди крепостта на падна. Силен удар на Бичахчян затрудни стража Рафал Страчек, който не можа да задържи топката и от гърба му тя влезе във вратата.