Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след поражението с 1:4

...

Златомир Загорчич: Ядосан съм от мача

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след провалянето с 1:4 в гостуването против Лудогорец в дуел от 27-ия кръг в шампионата:

“Съгласен съм с това, че мачът свърши след първите 20 минути. Автоголът ни разколеба, а двете попадения по-късно взеха решение всичко в мача. Първите 10-15 минути бяха равностойни, само че по-късно Лудогорец сподели какво може и завоюва справедливо.
Опитахме да реагираме, само че е доста мъчно при 3:0 на полувремето. Казах им да имат самообладание и да се опитаме да вкараме гол. За страдание ни вкараха още едно попадение. При малко повече шанс можеше да вкараме и още един гол.
Гледаме към идващия мач. По принцип не ме интересува какво става в ЦСКА, а това, което се случва при нас. Ядосан съм от мача през днешния ден, да ни вършат контраатаки Лудогорец в Разград. Мислим по какъв начин да си оправим нещата и да изиграем добър дуел за купата. ”
Източник: novinata.bg