Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след поражението на Славия

...

Златомир Загорчич: Трябва да имаме по-голямо самочувствие

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич след провалянето на Славия с 0:1 вкъщи против Черно море в 24-ия кръг от шампионата:

„Поделихме си по едно полувреме, мачът беше равносилен. направихме неточност в края и Черно море вкара гол и ни победи.
Не ми хареса това, че изпуснахме момента да създадем фаул доста преди да се случи ситуацията пред вратата. След почивката имахме задоволително обстановки, само че не можахме да вкараме попадение. Понякога би трябвало и шанс, откакто ударът на Керчев не откри задачата. Пожелавам на нашите национали да играят добре и да израстват.
Трябва да имаме по-голямо самочувствие. Не съм неудовлетворен от нито един мач, само че към този момент имаме три загуби през годината. Трябва ни напълно дребна крачка нагоре и нещата ще се оправят.“
Източник: novinata.bg