Издирват във водите на Дунава 15-годишно момче. Тийнейджърът скочил късно

...
Издирват във водите на Дунава 15-годишно момче. Тийнейджърът скочил късно
Коментари Харесай

15-годишно момче изчезна във водите на Дунава край Видин

Издирват във водите на Дунава 15-годишно момче. Тийнейджърът скочил късно вечерта в понеделник от кея на пристанището в село Връв с цел да поплува в реката. 

Детето по този начин и не се появило повече. Още нощес е почнало издирването на тялото на момчето, само че безрезултатно. Търсенето продължава, като се чака в издирването да се включи водолазен екип от Монтана.

Кметският наместник на селото Валентина Иванова описа, че още нощес избавителни екип катери от Гранична полиция, пожарните във Видин и Брегово, риболовци с лодки са издирвали тялото на момчето. Деян е 15 годишен, живее във Видин и е бил на посетители на своята баба. Отишли вечерта с още три момчета да поплуват в Дунав, скочили във водата от пристанището, само че Деян по този начин и не излязъл, описаха очевидци на случая.

Местните риболовци, настояват че мястото е доста рисково за скачане във водата и плуване. Там е доста надълбоко и има водовъртежи, които са рискови. На дъното има и огромни камъни.

За случая са осведомени всички Областни дирекции на Министерство на вътрешните работи по Дунав.   

 
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР