Ивелин Попов игра 86 минути за Ростов при равенството 0:0

...

Ивелин Попов и Ростов не успяха да се справят с опашкар

Ивелин Попов игра 86 минути за Ростов при равенството 0:0 като посетител на Криля Советов. Българинът изведе съотборниците си с капитанската лента и игра добре, само че крайният резултат от срещата е разочароващ за отбора на Валерий Карпин.

И двата отбора приключиха с по 10 индивида. Червен картон от Криля Советов получи Владимир Полуяхтов още в 25-ата минута, а при започване на второто полувреме беше изпъден и Данила Ведерников от Ростов.

Ростов е четвърти в класирането с 43 точки, само че пропусна да се изравни с третия Краснодар, а в това време още довечера може да бъде преместен от ЦСКА (Москва), в случай че " армейците " завоюват визитата си на Ахмат. За Криля Советов това е второ следващо тъждество. Самарци се намират в зоната на изпадащите, единствено с точка повече от последния Оренбург.
Източник: fakti.bg