Италианският вицешампион Интер победи с комфортното 2:0 Виктория Пилзен във

...

Без много блясък Интер си тръгна с трите точки от Пилзен

Италианският вицешампион Интер победи с удобното 2:0 Виктория Пилзен във втория си мач от груповата фаза на Шампионската лига. Това са първи точки за „ нерадзурите “, които в първата си среща отстъпиха с 0:2 на Байерн Мюнхен в Милано.

Един Джеко означи първия гол за Интер в 20-ата минута, а 50 по-късно асистира на Дензъл Дъмфрис за второто попадение. Домакините от Пилзен получиха и червен картон малко преди средата на втората част, когато Павел Буха влезе по ужасяващ метод в краката на Николо Барела.

Още от първия съдийски сигнал чехите се прибраа в личната си половина и чакаха своя късмет на контраофанзива. В първите към 20 минути те на три пъти получиха жълти картони за непремерени влизания.

Точно след 20 минути игра многоходова композиция на Интер откри непокрития Един Джеко, който с диагонален удар откри.