Исус Христос кацна в България
Исус Христос най-накрая кацна в София. Тед Нийли е бил разпъван над 2000 пъти на кръста през последните 45 години, в които е играл ролята на Спасителя в мюзикъла на Андрю Лойд Уебър и Тим Райс на Бродуей и Уест Енд.
“Прекрасно е, че имаме спектакли в България тъкмо по Великденските празници, сподели той пред публицисти. – Нямам самообладание да се срещна с българската аудитория. ”
Тед е първият Христос от първата филмирана версия на Jesus Christ Superstar през 1973 година За първи път българската аудитория ще види едно от най-известните творби на тандема Уебър-Райс в оригинал.
Тед Нийли и трупата на шоуто дойдоха през вчерашния ден на летище София. Спектаклите на рок операта са на 5, 6 и 7 април в Зала 1 на НДК.
“Прекрасно е, че имаме спектакли в България тъкмо по Великденските празници, сподели той пред публицисти. – Нямам самообладание да се срещна с българската аудитория. ”
Тед е първият Христос от първата филмирана версия на Jesus Christ Superstar през 1973 година За първи път българската аудитория ще види едно от най-известните творби на тандема Уебър-Райс в оригинал.
Тед Нийли и трупата на шоуто дойдоха през вчерашния ден на летище София. Спектаклите на рок операта са на 5, 6 и 7 април в Зала 1 на НДК.
Източник: trud.bg
КОМЕНТАРИ




