Испанският гранд Валенсия съвместно с американската мениджърска агенция GPS организират

...
Испанският гранд Валенсия съвместно с американската мениджърска агенция GPS организират
Коментари Харесай

Валенсия търси футболни таланти в България

Испанският гранд Валенсия взаимно с американската мениджърска организация GPS провеждат следващото си събитие в България - “Valencia International Camp 2018”. То е част от разширението на мрежата на испанския клуб и ще се организира от 31 август до 2 септември във Варна (хотел “Спорт палас”).

Идеята на кампа е да събере най-талантливите деца, които ще упражняват под наблюдението на скаути от Испания и Гърция, а най-добре представителите се деца ще бъдат поканени за експериментален интервал надлежно в школата на Валенсия или мощните школи от южната ни съседка.

“Valencia International Camp 2018” дава действителна опция за надарени български футболисти да бъдат видяни от задгранични скаути. Всички записани ще бъдат обучавани по методиката на испанския исполин Валенсия и ще имат достъп до стратегии свързани с кандидатстване за елитни колежи и университети в Съединени американски щати с цялостни спортни стипендии.

Децата участващи във “Valencia International Camp 2018” ще прекарат 3 незабравими дни, през които ще намерят доста нови другари и ще получат дарове играейки обичания си спорт.

Записванията стават след изпращане на регистрационната форма за присъединяване или на тел. 0896 611 983 и възнаграждение на таксата от 250 лева, която може да се заплати по банков път или на място преди откриването на събитието на 31 август.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР