Испания и Швеция записаха убедителни победи в група “F” на

...

Кешеру измъкна Румъния срещу Норвегия

Испания и Швеция записаха безапелационни победи в група “F” на квалификациите за Евро 2020, а в друга среща от тази група Норвегия и Румъния си размениха по два гола.

„ Ла Фурия “ опустоши като посетител Фарьорските острови с 4:1. Серхио Рамос (5) и Хесус Навас (19) дадоха удобен задатък за отбора на Луис Енрике след асистенции на Иско и Яго Аспас. Клемент Олсен (30) понижи след пас на Фаеро, само че три минути по-късно Тейтур Гестсон си вкара автогол. През втората част Хосе Гайа (71) оформи крайния резултат.

Шведите отвяха вкъщи Малта с класическото 3:0. Робин Куайсон (2) вкара единствения гол през първата част, а след почивката Виктор Клаесон (50) и Александър Ишак (81) довършиха противника.
Източник: fakti.bg