Испания и Германия си поделиха по едно полувреме и два

...

Маншафта оцеля след блицкриг през вторите ’45

Испания и Германия си поделиха по едно полувреме и два гола общо в среща, която още повече заплете конците в група Е на Мондиал 22.

Ла Фурия Роха и Бундестима приключиха при резултат 1:1, което оставя четирикратните международни първенци в борбата за класиране на елиминациите.

Освен двата гола имаше и анулиран гол на Маншафта. Незачетеното попадение бе дело на Антонио Рюдигер към края на първата част. Тогава бе маркирана тънка засада от ВАР.

Малко повече от четвърт час след началото на второто полувреме Алваро Мората откри, а седем минути преди приключването на постоянното време Никлас Фюлкруг изравни.

Испания остава на първа позиция в групата с 4 точки, а Германия е на последно място с 1.

За иберийците следва среща със самураите от Япония, а международният първенец от 2014-а ще търси наложителен триумф против Коста Рика.

В последна сметка и головата разлика ще взема решение нещата в групата.
Източник: plovdiv-online.com