Искате ли да си върнем природата? Вижте какво правят в цял свят с костилките от плодовете
Искате ли да си върнем природата? Странен зов циркулира от няколко дни във Facebook пространството. Авторът на „ молбата “ не е прочут, само че за сметка на това посланието му се споделя стремително из другите групи и от стотици Facebook консуматори.
Още от Любопитно
Призивът е ориентиран към всички, които ядат плодове и… пътуват. „ Мога ли да помоля за помощ? Моля, в случай че ядете плодове, не хвърляйте семената и костилките им, оставяйте ги да изсъхнат и ги съхранявайте в торбичка в колата си “, по този начин стартира апелът.
Този мъж засади дърво и животът му се промени. Сега основава гори за по-малко от 3 години (ВИДЕО)
„ Когато излизате на път, изхвърляйте ги от прозореца там, където няма дървета. 3а останалото, ще се погрижи майката природа “, написа още в апела. „ Казват че, в Малайзия, Тайланд и други азиатски страни, са приели тази концепция и в този момент на всякъде имат плодови дръвчета. Нека не вършим изключение!!! “, гласи още известието, което всеобщо стартира да циркулира из мрежата.
Как един кьорав мъж и неговият другар без ръце засадиха 10 000 дръвчета




