Ирландия победи Латвия с 3:2 в приятелска среща, играна на

...

Ирландия се наложи над Латвия в Дъблин

Ирландия победи Латвия с 3:2 в другарска среща, играна на стадион " Авива " в ирландската столица Дъблин.

Възпитаниците на Стивън Кени откриха домашен напън и поведоха още в 6-ата минута с попадение на Калъм О`Дауда.

Евън Фъргюсън означи първия си гол с националната фланелка в 17-ата минута, с цел да удвои задатъка на отбора си.

До почивката обаче гостите съумяха да възобновят равенството. Робертс Улдрикис понижи изоставането на латвийците в 33-ата минута с удар отвън наказателното поле, а в добавеното време на първата част Артус Зюзинс направи резултата 2:2 с нов шут от далечна отдалеченост.

След почивката и двата тима прибегнаха до промените. Чидози Огбене се появи в игра в 63-ата минута и единствено две минути по-късно означи победното попадение в дуела.