Интер записа впечатляваща първа победа в Серия А за новия

...

Интер надви Фиорентина в трилър със седем гола

Интер записа впечатляваща първа победа в Серия А за новия сезон. Нерадзурите се оправиха мъчно, само че зрелищно с отбора на Фиорентина, побеждавайки на своя „ Джузепе Меаца” с 4:3.

Двата отбора демонстрираха страхотна игра, като спечелилият в мача бе решен в последната минута на срещата.

Кристиан Куаме от състава на гостите стартира головата фиеста с попадение още в третата минута. Куаме се разписа отблизо разстояние, откакто бранителите на домакините не съумяха да намерят отговор на едно центриране отляво.

Буквално в последната минута на първото полувреме Интер съумя да изравни с прелестен гол ма Лаутаро Мартинес. Нападателят получи на дъгата пред наказателното поле и с доста добър удар преодоля стража на гостите.

Веднага след подновяването на играта, домакините натиснаха газта, а това даде резултат доста бързо. Още в 52-ата минута се стигна до цялостен поврат на резултата, откакто Чекерини си осъществя автогол, пробвайки се да избие топката пред личната си врата.

Отговорът на Фиорентина обаче пристигна много бързо. Само пет минути по-късно резултатът в мача още веднъж бе еднакъв. Рибери проби чудесно отляво и даде топката на Кастровили, който пое от границата на наказателното поле, навлезе в пеналта и невъзмутимо стреля около вратаря 2:2.

Окрилени от изравняването на резултата гостите продължиха да нападат и в 63-ата минута стигаха до нов гол, с който още веднъж излязоха напред в резултата. В „ архитект” на гола се трансформира още веднъж Рибери, който изведе Киеза по необикновен метод, а нападателят нямаше по какъв начин да сгреши, останал самичък против вратаря.

Футболистите на Интер обаче демонстрираха страховит темперамент и в заключителните три минути на мача още веднъж обърнаха нещата в своя изгода. Първо Ромелу Лукаку изравни в 87-ата минута, а в продължението на срещата Д’Амброзио подари трите точки на своите.
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `