Интер взе много добър аванс от два чисти гола в

...

Интер взе много добър аванс преди реванша с Милан в битката за финала

Интер взе доста добър задатък от два чисти гола в първия полуфинал против Милан в Шампионската лига. Милан беше алегоричен хазаин на срещат, която приключи с триумф за Интер с 2:0, а " нерадзурите " водеха още до 11-та минута с този резултат, който се оказа и краен.
Прочетете още
В 8-та минута Интер откри резултата, след центриране от корнер на Чалханоглу, а топката падна право на крайници на Джеко, който разстреля Менян за 0:1.

В 11-та минута Интер удвои, Димарко откри Михтарян, който пое и нахлу в наказателното поле и осъществя за 0:2.

В 16-та минута Чалханоглу насочи топовен удар, който срещна гредата.

Ужасът за Милан продължи и Интер получи дузпа за нарушаване на Кяер против Лаутаро. След обзор с ВАР обаче ясно се видя, че става въпрос за симулация и съдията анулира дузпата.

В 63-та минута удар на Тонали срещна гредата.

Реваншът е идващият вторник, а в този път алегоричен хазаин ще е Интер.
Източник: trafficnews.bg