Интензивен е трафикът за товарни автомобили на някои от граничните

...
Интензивен е трафикът за товарни автомобили на някои от граничните
Коментари Харесай

Натоварено движение по границата с Румъния и Турция

Интензивен е трафикът за товарни коли на някои от граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) по границата с Румъния и Турция. Това оповестиха от Главна дирекция „ Гранична полиция “ на Министерство на вътрешните работи на интернет страницата. Информацията е настояща към 6:00 часа тази заран.

На границата с Румъния трафикът на Граничен контролно-пропусквателен пункт ``Кардам`` е натоварен на излаз за товарни коли.

Поради осъществяване на главен ремонт на българския сектор на Дунав мост при Русе е въведена краткотрайна организация на придвижване, като трафикът се реализира в една лента с пропускателен режим и се контролира със светофарна уредба. Освен Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Русе “, водачите в района могат да се насочат и към Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Силистра “, Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Кардам “, Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Дуранкулак “, Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Кайнарджа “ и Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Крушари “. Последните два са с работно време от 8 до 20 часа всеки ден, през тях не се пропущат товарни коли, напомнят от " Гранична полиция ". 

На границата с Гърция трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове. През граничните пунктове   " Маказа ", „ Златоград “ и „ Ивайловград “ е позволено прекосяването единствено на леки коли и микробуси.

На границата с Република Сърбия трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.  На границата с Република Северна Македония трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове. Във връзка с осъществяваната реорганизация на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Станке Лисичково “ и нужда от осъществяване на строително-монтажни работи, до 21.10.2024 година пропускането на трафика ще бъде реализирано при краткотрайна организация на придвижването. 

На границата с Република Турция трафикът на Граничен контролно-пропусквателен пункт ``Капитан Андреево`` и Граничен контролно-пропусквателен пункт ``Лесово`` е натоварен на вход и излаз за товарни коли.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР