Институциите предупреждават за висок риск след обработка на умрели животниОт

...
Институциите предупреждават за висок риск след обработка на умрели животниОт
Коментари Харесай

МВР: Зараза с антракс плъзна към Разградско

Институциите предизвестяват за висок риск след обработка на умрели животни
От пресцентъра на ОДМВР - Разград оповестиха, че е разкрита противозаконна касапница в Исперихско, в която са били превозени животни от новото огнище на антракс в Силистренско. Полицията и Областната дирекция по сигурност на храните (ОДБХ) към този момент подхващат засилен надзор върху извозването на животни на територията на цялата област.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР