ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс изравни най-високото си ниво за

...

Антъни Едуардс вкарва 44, има грандиозно блокиране в последната секунда, когато Уулвс победи Пейсърс със 113-111

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс изравни най-високото си равнище за сезона с 44 точки, направи тройка за тайбрека при оставащи 1:11 и излезе със зрелищно блокиране при зумера, с цел да обезпечи на Минесота Тимбъруулвс с малко играчи победа със 113-111 над Индиана Пейсърс в четвъртък вечерта.

Едуардс се изстреля, с цел да отхвърли пауза в последната секунда от Пейсърс “ Арън Несмит, удряйки главата си в ръба, когато зумерът прозвуча. Той извика, сподели мускули и блъсна Руди Гобер в гърдите в празнуване.

Гобер добави 18 точки и 14 битки за Тимбъруулвс, които играха без Мача на звездите Карл-Антъни Таунс. Минесота се придвижи до първото място в Западната конференция, с една половина мач пред Оклахома Сити.

Нито един тим не водеше с повече от пет точки през последните 20 минути, а Едуардс вкара последните осем точки за Вълците.

Паскал Сиакам вкара 24 точки, а Тайрис Халибъртън добави 23 точки и 13 асистенции за Пейсърс, които изоставаха със 17 точки през първото полувр...