Имейл клиентът Thunderbird се използва от над 20 000 устройства

...
Имейл клиентът Thunderbird се използва от над 20 000 устройства
Коментари Харесай

Екипът на Thunderbird търси тестери за българския превод


Имейл клиентът Thunderbird се употребява от над 20 000 устройства в България
(снимка: Thunderbird.net)

Екипът от доброволци на Mozilla за България стартира нова акция, с цел да насърчи повече хора да употребяват софтуера за е-поща Thunderbird, който “уважава поверителността, не продава персоналните им данни и се грижи за сигурността им ”.

Безплатният и свободен програмен продукт за е-поща, календари, диалози и ръководство на задания Thunderbird към този момент е 100% преведен на български. Сега екипът на плана, с цел да направи българския превод по-използваем.

Подобренията ще оказват помощ на всеки, който желае да се възползва от имейл клиент с кодиране на връзката от край до край, с огромен фокус върху използваемостта и поверителността, подчертаха доброволците на Mozilla.

Актуалният превод на е юридически през последните 10 години през дребното свободно време на доста доброволци. Някои от детайлите може да имат потребност от “изглаждане ”, с цел да дават верни насоки на потребителите, прецизираха от Mozilla.

Безплатният и свободен програмен продукт Thunderbird към този момент е 100% преведен на български
(снимка: FROSS_BG)

Thunderbird е некомерсиален артикул с отворен код, който се прави и поддържа от общността му. Към момента българската версия на Thunderbird се употребява в над 20 000 устройства, заяви Богомил Шопов от екипа на доброволците на Mozilla.

Българските консуматори, които към този момент употребяват този програмен продукт или пък желаят да го изтеглят, с цел да се включат в акцията по тестване, могат да посетят, основан за задачата, и да следват инструкциите.
Източник: technews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР