Имах лични причини да не гласувам вчера при избора на

...
Имах лични причини да не гласувам вчера при избора на
Коментари Харесай

Сидеров жертвал ”Атака”, за да има България управление

Имах персонални аргументи да не гласоподавам през вчерашния ден при избора на Марияна Николова за вицепремиер. Това призна в коридорите на Народното събрание водачът на ”Атака ” Волен Сидеров.
Той изясни и че неговият автограф за кандидатурата й не е бил необходим. " Не считам, че е нужно да подписваме тримата някаква номинация, това е квота на НФСБ или се приема, или не се приема ", акцентира още атакистът.

По думите му неговите депутати не са кукли на конци и сами решили през вчерашния ден да не са в зала при избора на новия вицепремиер.

Сидеров уточни още, че партията му се жертвала да има България ръководство и в този момент " Атака " има минимум депутати. Но спасихме да има ръководство на България, удовлетворен е той.

Волен Сидеров е уверен, че той е направил най-вече взаимни отстъпки.

НФСБ и Вътрешна македонска революционна организация не знам в какъв формат биха се явили и дали щяха да имат група, може би щяха, само че нямаше да я има тази ръководеща коалиция, проучва Сидеров.
Неговото предпочитание да се направи патриотичното обединяване е довело до това да има ръководеща коалиция, счита Сидеров. Този принос не може да бъде премахнат със сюжета " патриотите нещо се карат ", да не забравяме, че в случай че не бях упорствал, в случай че не бях го направил, нямаше да има ръководеща коалиция, отсече водачът на " Атака ".

На въпрос за връзките си с водача на НФСБ Сидеров изясни, че го е подлагал на критика точно като вицепремиер, " а не като остарял прочут от гимназията ". По думите на водача на НФСБ с рецензиите си към Валери Симеонов е желал да насочи погледа и ръководството на държавното управление към значимите неща, които са искарили хората на улицата.

Запитан дали в този момент Симеонов е заел неговото място на депутатската банка, Сидеров съобщи: Кое наричате моето място? Моето място историята ще го дефинира.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР