Има такъв народ подмениха вота на своите избиратели и станаха

...
Има такъв народ подмениха вота на своите избиратели и станаха
Коментари Харесай

Милен Матеев: ИТН е проект на ГЕРБ

" ИТН " подмениха вота на своите гласоподаватели и станаха част от новата коалиция с ГЕРБ, Движение за права и свободи и " Възраждане ". Така ръководителят на Комисията по правни въпроси в Народното събрание Милен Матеев разяснява в предаването " Директно " протичащото се през днешния ден в Народното събрание.

" Тази коалиция се е забързала да узурпира властта в Народното събрание и управлението, внасяйки искане за оставка на ръководителя на Народното събрание Никола Минчев ", сподели той.

По думите му шансът тази оставка да мине е действителен.

" Събрани са 120 подписа, което е индикация, че тази оставка ще мине с гласуването на изброените към този момент партии, които съставляват новото болшинство в Народното събрание ", счита Матеев.

Според него " ИТН " е план на ГЕРБ и изрази очаквания, че въпреки всичко е допустимо да не се откри задоволително поддръжка за импортирания към този момент избор на съмнение към кабинета.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР