Правосъдният министър Георги Георгиев заплашвал "Величие"?
" Има доста хора, които са в позиция на чудене дали да поддържат вота на съмнение или не ", съобщи пред медии водачът на " Величие " Ивелин Михайлов, съобщи кореспондент на .
Той разкри, че имало доста хора от ГЕРБ, които се усещат застрашени от Делян Пеевски и се тормозят дали няма да имат ориста на Ахмед Доган и АПС.
Михайлов разкри нова тотална липса на институции в България. По думите му схемата е станала ясна по край вотът на съмнение.
Ивелин Михайлов разкри, че има видео по какъв начин министърът на правораздаването Георги Георгиев в предното национално заседание е заплашвал " Величие " и декларира, че би трябвало да се впрегне целият държавен уред, с цел да се смачка политическата организация.
Михайлов заяви, че ще бъде пуснат сигнал до Европейската комисия за отбрана правата на индивида.




