Има ли съдебна реформа - не и ние всички сме

...
Има ли съдебна реформа - не и ние всички сме
Коментари Харесай

Мика Зайкова: За провалената съдебна реформа сме виновни всички

Има ли правосъдна промяна - не и ние всички сме отговорни.

Това сподели националният представител от ПГ на " ИТН " Мика Зайкова по време на дебатите по Закона за правосъдната власт, съобщи кореспондент на Агенция " Фокус ".

Според нея на партиите на статуквото Гешев и профилираните съдилища са им комфортни. " Всичко е тъкмо. Те просто гледаха да забавят нещата по този начин, че да не достигнем до закон. Ние трите партии на смяната - успяхме ли да се разберем? Какво толкоз ни раздели, че не успяхме да се разберем? ", сподели Мика Зайкова.

Бел.ред.
2 509 864 българи обявиха на, че депутатите би трябвало да се избират на мажоритарни избори в два тура, само че политическия хайлайф и неговите кукловоди не разрешават това да се случи, а в техните медии тематиката е табу.

Легитимни ли са за Вас определените по-късно парламенти?

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР