Има голяма разлика между думи и дела при лидера на

...
Има голяма разлика между думи и дела при лидера на
Коментари Харесай

Атанас Славов: Цялата интрига, която се получи около Манол Пейков не е политическа драма

" Има огромна разлика сред думи и каузи при водача на ГЕРБ. Те имаха опция да се откажат на няколко пъти от модела " Пеевски ", само че не го направиха. За нас те са затворена страница. Българските жители желаят политическа непоклатимост. " Това съобщи доцент от " Да, България " в ефира на. 

" За нас по-важни са разпоредбите и правилата преди назначението на нови членове на Висш съдебен съвет. Тук не става дума да си разделяме квотите в съвета. Ние от ПП-ДБ още веднъж ще внесем нашия законопроект за смяна на разпоредбите за избор на Висш съдебен съвет още в първия ден на новото Народно заседание ", сподели още той. 

" Аз не чакам да приложи смяна в прокуратурата. Целият ѝ професионален опит е обвързван с лобитата, против които ние се борим. Важното е, че имаме нов и.ф. основен прокурор, който да извършва тази служба ", сподели още някогашният правосъден министър.

Славов разяснява и обстановката към влизането в Народното събрание на. " Цялата конспирация, която се получи към не е политическа драма. При нас тези решения кой от къде да влезе, стават след съществени диалози. Парламентът губи от това, че него няма да го има, само че е право на да избере от къде да стане народен представител. Този случай разкри недостатъци при реденето на листите ", сподели той.

Доц. Славов съобщи, че съдружните сътрудници би трябвало да се обединят към една кандидатура за президент.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР