Мъск призова страните от ЕС да напуснат общността
Илон Мъск прикани Ирландия и други страни от Европейски Съюз да изоставен общността. „ Ирландия би трябвало да напусне Европейски Съюз “, написа Мъск в обществената мрежа " Екс ". „ Както и всички страни, съгласно мен. Той (Европейският съюз) унищожава демокрацията в Европа ".
Мъск направи изказването в отговор на новинарски репортаж, че Ирландия е задължена да приема бежанци, търсещи леговище в Европейски Съюз, макар обжалването от ирландската страна против това обвързване.
Ръководителят на фирмите X, Tesla и SpaceX към този момент е предупреждавал за заплахите от всеобща миграция, която може да „ унищожи всяка страна “. Той също по този начин назова тези, които се пробват да лимитират свободата на словото, " същински фашисти ".
Следвайте " Гласове " в и




