Играчите на ЦСКА-София излизат за голяма премия във финала за

...

В ЦСКА излизат за голяма премия във финала за Купата на България

Играчите на ЦСКА-София излизат за огромна награда във финала за Купата на България срешу " Левски ", написа " Тема спорт ". При триумф, възпитаниците на Алан Пардю ще си разделят 300 хиляди лв. отборна награда, твърди изданието. Сумата ще бъде обезпечена от притежателите на клуба, спонсорите и наградния фонд на шампионата.

" Червените " към този момент си заработиха бонуси за второто място в крайното класиране в efbet Лига. Още при започване на на акцията на футболистите бе обявено, че награди за обособени победи няма да има, а са планувани отборни бонуси само при първо или второ място в крайното класиране.

Днес ще стане ясна каква ще бъде наградата и за футболистите на Левски при триумф на финала на 15 май. Предполага се, че и тя няма да е изключително дребна. На разногласието за трофея ще участват 35 хиляди зрители