и не успяха да се победят и завършиха 0:0 в

...

Вердер и Фрайбург запазиха нулите от началото до края

и не съумяха да се победят и приключиха 0:0 в 21-ия кръг на Бундеслигата. Двата отбора си размениха по няколко благоприятни условия, само че топката по този начин и не се оказа в мрежата на някой от двамата вратари.

Шмит стреля доста рисково още в 11-ата минута, когато след рикошет топката се оказа в него, само че се намеси устойчиво и мазета. Гостите дадоха отговор с две благоприятни условия, които бяха пропуснати първо от, който стреля с глава, а след това и стреля рисково, само че се намеси добре.

В 55-ата минута още веднъж гостите можеха да доближат до красиво попадение, само че удар на се отби от напречната греда и излезе в навън. В 77-ата още веднъж играчите на Фрайбург бяха покрай разкриване на резултата, когато първо Хофлер стреля чудесно, само че още веднъж Павленак се намеси чудесно, а след това и пропусна да означи. Така срещата се резервира при нулево тъждество до самия край.

Бундеслига 21 кръг, събота 13 февруари  Вердер Бремен 0:0краен резулат  Фрайбург