И двата терминала на Летище София бяха евакуирани в сряда

...
И двата терминала на Летище София бяха евакуирани в сряда
Коментари Харесай

Сигнал за бомба на Летище София

И двата терминала на Летище София бяха евакуирани в сряда следобяд, съобщи  NOVA.

Причината за мярката за сигурност са получени през „ Гранична полиция ” сигнали за сложени взривни устройства.

Министерство на вътрешните работи ревизира сигналите. Към момента се счита, че те са подправени.

 
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР