ХЮСТЪН (АП) — Шай Гилгеус-Александър вкара 36 точки, а Чет

...

Гилгеус-Александър има 36 като Тъндър победи 5-а поредна победа със 123-110 над Рокетс

ХЮСТЪН (АП) — Шай Гилгеус-Александър вкара 36 точки, а Чет Холмгрен добави 29, с цел да поведе Оклахома Сити Тъндър до 123- 110 победа над Хюстън Рокетс в неделя вечер.

Тъндър завоюва петата си поредна победа, с цел да се изравни с Минесота за първото място в Западната конференция.

Оклахома Сити бе нагоре с осем точки с оставащи по-малко от седем минути, преди да вкара идващите девет точки, лимитирани от тройки на Джейлън Уилямс и Гилджъс-Александър, с цел да усили преимуществото до 115-98 с 3 минути и половина преди края.

Фред ВанВлийт и Джабари Смит младши имаха по 20 точки за Рокетс в първия от следващите мачове сред тези тимове. Алперен Сенгун добави 19 точки и 12 битки, до момента в който Смит поведе тима със 17 битки.

Отборите се срещат против вторник вечер в Оклахома Сити.

Тъндър имаше преднина от четири точки, с цел да стартира четвъртата и употребява серия от 12-2, с цел да усили преимуществото си до 99-85 9 минути и половина преди края....