ХЮСТЪН (AP) — Марсел Озуна постигна своя водещ осми хоумър

...

Хоумърс на Озуна, RBI на Арчия в 10-ти издигна Брейвс до победа с 5-4 над Астрос

ХЮСТЪН (AP) — Марсел Озуна реализира своя водещ осми хоумър във Висшата лига, а единичният RBI на Орландо Арсия в 10-ия ининг издигна Атланта Брейвс до победа с 5-4 над Хюстън Астрос в сряда.

Това приключва победа от три мача против усложнения Астрос и е четвъртата поредна победа на Атланта.

Смелите означиха два ръна в осмия ининг, с цел да изравни резултата 4-4. Майкъл Харис II стартира 10-и като автоматизиран бегач на второ и имаше един навън в ининга, когато Сет Мартинес (1-1) съзнателно изпревари Мат Олсън.

Озуна се подреди в дясното поле, с цел да изпрати Харис на трета база. След това Arcia се насочи към ляво поле, с цел да вкара гол на Харис и да изведе Braves на върха.

Пинч-рънърът Jake Meyers беше втори, когато Kyle Tucker излезе без навън в 10-ия. Майерс се реалокира на трето място при флай навън от Яйнер Диас, само че Джеръми Пеня се заземи в двойна игра, с цел да я приключи.

A.J. Минтър (3-1) завоюва последните два навън от деветия за успеха, а Райзел Иглесиас завоюва...