ХЮСТЪН (AP) — Фред ВанВлийт отбеляза 23 точки, Джабари Смит-младши

...

Фред ВанВлийт, Джабари Смит-младши помагат на Рокетс да удържат Сънс, 114-110

ХЮСТЪН (AP) — Фред ВанВлийт означи 23 точки, Джабари Смит-младши имаше 22 точки и 16 битки, а Хюстън Рокетс устоя на закъснението на Финикс скок, с цел да победи Сънс със 114-110 в петък вечерта.

Кевин Дюрант имаше 28 точки, 11 битки и 8 асистенции за Финикс, завършвайки загубата в Далас предната вечер. Колегата му в All-Star Девин Букър добави 25 точки, а Бол Бол имаше връх за сезона от 25 точки и 14 битки.

Финикс беше без титуляр Брадли Бийл, който пропусна трети следващ мач заради напрежение в лявото подколенно сухожилие и Юсуф Нуркич, който има навехнат десен гален.

Хюстън водеше с двуцифрен резултат, с цел да стартира четвърти, само че Слънцата поведоха към пет минути преди края.

Ракетите си върнаха преднината скоро по-късно и новобранецът Амен Томпсън направи 1 от 2 наказателни удара за Хюстън, с цел да направи 110-108 17 секунди преди края, само че Слънцата избиха топката отвън границите, борейки се за отскочилото мис. Смит направи 1 от 2 наказателни удара, за д...