Хората смятат, че нямат право да им искат зелен сертификат

...
Хората смятат, че нямат право да им искат зелен сертификат
Коментари Харесай

Столичани щурмуваха мол!

 Хората считат, че нямат право да им желаят зелен документ и не желаят да заплащат тестване на входа на комерсиалния обект. 

Няколко души даже се пробваха да нахлуят в столичния мол, ситуиран на кръстовището на булевардите " Черни връх " и " Свети Наум ", без зелени документи в символ на митинг против ограниченията, заяви bTV. На мястото дойдоха служители на реда, които успокоиха ситуацията.

Припомняме, че от 21 октомври доста от дейностите на закрито са разрешени единствено против зелен документ, който да удостоверява, че има сложена ваксина, преболедуване или потвърдено не сме инфектирани.

Днес бе оповестено и че здравните управляващи ще проведат масирани инспекции на територията на огромните магазини и комерсиалните центрове в София, с цел да ревизират дали новите противоепидемични ограничения, свързани със наложителния зелен документ на посетителите в обектите, се съблюдават.

Преди дни и ядосани на служебния министър заралии нахлуха в мол в Стара Загора.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР