Хондурас загуби от Кюрасао с 0:1 в група С на

...

Хондурас отстъпи на Кюрасао и загуби шансове за четвъртфиналите на Голд къп

Хондурас загуби от Кюрасао с 0:1 в група " С " на шампионата " Голд къп " - шампионат на Северна и Централна Америка, който се организира в Съединени американски щати, Коста Рика и Ямайка.

Curaçao earn their first-ever Gold Cup win!

They keep their knockout stage chances alive while Honduras are now eliminated. #GoldCup2019 pic.twitter.com/Eq9oc8r1ty
— FOX Soccer (@FOXSoccer) June 22, 2019
Хондурас е без извоювана точка след първите си два мача и загуби шансове за класиране на четвъртфиналите.

Полузащитникът Леандро Бакуна вкара единствения гол в 40-ата минута на стадиона в Хюстън и донесе първа победа на Кюрасао в шампионата.

В другия мач от втория кръг в група " С " Салвадор и Ямайка приключиха 0:0. Двата тима заемат първите две места в групата с по 4 точки. Кюрасао е трети с 3 точки, а Хондурас е финален без точков актив.