HMD Global изпрати покани за своето представяне на MWC 2019,

...
HMD Global изпрати покани за своето представяне на MWC 2019,
Коментари Харесай

Nokia ще представи мистериозен селфи смартфон на MWC 2019

HMD Global изпрати предложения за своето показване на MWC 2019 , което ще се състои на 24-ти февруари.  Големият анонс несъмнено ще пристигна с появяването на Nokia 9, само че явно ще забележим и тайнствен модел, който към този момент е останал прикрит от вниманието ни.
Публикуваният в Twitter тийзър демонстрира модел, много друг от Nokia 9, който подчертава върху селфи камерата, скрита под дребен процеп на предния екран.

Самият Nokia 9 би трябвало да има по-широко горни и долни рамки, както и екран през разрез, тъй че явно двата модела на са едни и същи. Възможно е този незнаен модел да бъде необявената Nokia 8.1 Plus.



Добавете към това и Nokia 1 Plus, за която се заприказва неотдавна и получавате много забавно събитие в лицето на представянето на HMD. Специално внимание, несъмнено, заслужава Nokia 9, поради това, че телефонът може да разполага с цели пет съществени камери – нещо, за което загатва и самата покана на финландската компания с петте сферични кръга на изображението.

Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР