Хетафе и Райо Валекано завършиха при резултат 1:1 в мач

...

Хетафе и Райо врътнаха реми помежду си

Хетафе и Райо Валекано приключиха при резултат 1:1 в мач от 21-ия кръг на Ла Лига.

Двубоят бе извънредно зрелищен. В 38-ата минута автогол на Арамбари даде преднина на Райо Валекано.

Домакините от Хетафе имаха късмет да изравнят от дузпа в 51-ата минута, само че Майорал изпусна дузпа. Само три минути по-късно Карлес Аленя си изкара втори жълт и червен картон и остави Хетафе с човек по-малко.

В 77-ата минута Енес Юнал възвърне равенството, откакто блокира изчистване на стража и отклони топката във вратата. Раул де Томас имаше късмет да донесе успеха на Райо Валекано от дузпа в 87-ата минута, само че и той изпусна дузпа. Така равенството остана.

Райо Валекано се намира на шестото място в Ла Лига, до момента в който Хетафе остава 19-и в шампионата.
Източник: novsport.com